Версія сайту для слабозорих НОВІ ПРАВИЛА АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗАПРАЦЮВАЛИ В УКРАЇНІ! ЩО ЗМІНИЛОСЯ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ? – kyivcitytravel.com.ua
kyivcitytravel.com.ua

НОВІ ПРАВИЛА АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗАПРАЦЮВАЛИ В УКРАЇНІ! ЩО ЗМІНИЛОСЯ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ?

Серед новацій – платний багаж і реєстрація, а також зміна часу її закінчення. Нові норми повітряних перевезень, обслуговування пасажирів і багажу впровадила Державна авіаційна служба України.

Так, скасована норма про обов’язкове безкоштовне перевезення багажу певної ваги (раніше було встановлено 15 кг).

Тепер інформацію про максимальну кількість і вагу багажу, який можна провозити безкоштовно, буде вказано лише в правилах авіаперевізника і договорі перевезення, що надається пасажиру.

Узаконено і правила сплати за реєстрацію в аеропорту, яка діяла в деяких компаніях і до цього.

«Реєстрація в аеропорту здійснюється безкоштовно, якщо це передбачено правилами застосування тарифу, за яким придбано квиток, а також, якщо не можна здійснити реєстрацію за допомогою сайту авіаперевізника або за допомогою кіоску самообслуговування. В іншому випадку за здійснення реєстрації в аеропорту авіаперевізник може стягувати додаткову плату», – йдеться в Розділі IX правил.

Крім того змінився час закінчення реєстрації і посадки в літак: тепер замість 40 хвилин до вильоту – 45 хвилин, щодо посадки в літак замість 10 – 15 хвилин.

У розділі про класи обслуговування в перелік Державіаслужба додала перший клас і скасувала мінімальну норму відстані між кріслами. Якщо раніше авіаперевізники повинні були встановлювати сидіння з кроком не менше 31 дюйма (78,74 см.) в бізнес і преміум-класі і не менше 29 дюймів (73,66 см.) в економ-класі, тепер ця норма не закріплена законодавчо і залишена на розсуд авіакомпанії.

Share:

Зв'яжись з нами

Підпишись на e-mail розсилку, чи обернись до нас с запитанням

Ми на зв’язку

Контакти

Номер телефону
e-mail
Sivas masaj salonları Ordu masaj salonları Sakarya masaj salonları Manisa masaj salonları Mersin masaj salonları Trabzon masaj salonları Malatya masaj salonları Yozgat masaj salonları Çorum masaj salonları Tokat masaj salonları