Версія сайту для слабозорих ІНКЛЮЗИВНИЙ ТУРИЗМ У КИЄВІ – kyivcitytravel.com.ua
kyivcitytravel.com.ua

ІНКЛЮЗИВНИЙ ТУРИЗМ У КИЄВІ

ІНКЛЮЗИВНИЙ ТУРИЗМ У КИЄВІ

Столиця постійно змінюється і стає дедалі більш дружньою для людей з особливими потребами. Щороку її відвідує кілька мільйонів внутрішніх та іноземних туристів, тож місто активно розвиває туристичну сферу, зокрема інклюзивний туризм.

А проте перед запланованою мандрівкою туристам варто обговорювати свої потреби з туристичними фірмами, аби скласти найзручніший для себе маршрут подорожі та уникнути ймовірних незручностей. Якщо мандрівник самостійно планує поїздку, то може знайти через інтернет готелі та заклади харчування, орієнтовані на людей з особливими потребами.

Аби стати безбар’єрним, Київ працює над підвищенням рівня доступності всіх елементів міської інфраструктури: усуненням перешкод на вулицях, адаптуванням закладів харчування, соціокультурних об’єктів і вбиралень у громадських місцях, відповідним обладнанням місць у громадському транспорті, спеціальним пристосуванням туристичних об’єктів, розробленням інклюзивних маршрутів для людей з обмеженими можливостями.

З огляду на те, що нині доступно ще не все й не всюди, люди з особливими потребами часом мусять звертатися по допомогу. Наприклад, в обов’язки персоналу метрополітену входить сприяння в пересуванні по станціях підземки людям із фізичними вадами. І зазвичай працівники метро першими пропонують свої послуги.

Київ відкривається для людей з особливими потребами не лише завдяки появі нових матеріальних об’єктів, таких як пандуси чи таблички зі шрифтом Брайля, а й через ставлення суспільства, яке переорієнтовується на інтеграцію людей з особливими потребами. Прикладами цього можуть бути вистави для незрячих, які проводить Український малий драматичний театр, музейні екскурсії у повній темряві «Третя після опівночі» чи богослужіння із сурдоперекладом у релігійних громадах.

 

Share:

Зв'яжись з нами

Підпишись на e-mail розсилку, чи обернись до нас с запитанням

Ми на зв’язку

Контакти

Номер телефону
e-mail
Sivas masaj salonları Ordu masaj salonları Sakarya masaj salonları Manisa masaj salonları Mersin masaj salonları Trabzon masaj salonları Malatya masaj salonları Yozgat masaj salonları Çorum masaj salonları Tokat masaj salonları