Представники туристичної сфери продовжують допомагати українцям! 

🇮🇹🤝🇺🇦 Нещодавно, 7-9 червня, відбулася 6-а медична конференція EMT 2022 European Medical Tourism Congress International Workshop в італійському містечку Абано-Терме, де взяли участь представники Української Асоціації медичного туризму (УАМТ) – Ukrainian Association of Medical Tourism, які є стратегічними партнерами Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації по розвитку медичного туризму в місті Києві.

В межах медичної конференції УАМТ та Благодійний фонд “Act for Ukraine” організували аукціон на підтримку України. На зібрані кошти Благодійний фонд “Act for Ukraine” закупить необхідні речі та гуманітарну допомогу для українських дітей, які постраждали від російської агресії.

🤝 Дякуємо керівництву УАМТ Віолетті Янишевській та Ігорю Торському за всі ваші зусилля та підтримку України! А також всім, хто підтримують та допомагають українцям!

Ми віримо, що дуже скоро Україна переможе і розпочнеться подальший розвиток медичного туризму, який є одним з пріоритетних, з новими потужними силами в місті Києві. Тому важливо, щоб Україна, незважаючи на важкі часи, не зникала з фокусу туристичної спільноти в медичній та оздоровчій галузях.

До перемоги разом! ✊💙💛

Поділитися:
Sivas masaj salonları Ordu masaj salonları Sakarya masaj salonları Manisa masaj salonları Mersin masaj salonları Trabzon masaj salonları Malatya masaj salonları Yozgat masaj salonları Çorum masaj salonları Tokat masaj salonları