Місто-побратим Рига продовжує підтримувати Київ та передали столиці у якості допомоги 11 сучасних пасажирських автобусів, а також – гуманітарну допомогу.

Дякуємо за солідарність з Україною, її столицею, з українським народом у нашій боротьбі за свою незалежність та свободу!

Друзі! Сьогодні наші латвійські партнери, делегація мерії міста Риги, передали Києву в якості допомоги 11 сучасних пасажирських автобусів. А також – гуманітарну допомогу.

Це для нас сьогодні дуже важливо. Нам потрібно оновлювати і збільшувати парк громадського транспорту. Робити пересування містом, особливо в цих складних умовах, комфортним для кия.

І я вдячний віце-меру Риги Едвардсу Смілтенсу за його візит, щоб особисто передати цю допомогу та підтримати нас. Це для нас – свідчення солідарності Латвії з Україною, її столицею, з українським народом у нашій боротьбі за свою незалежність та свободу.

На кожному автобусі є принт із символічного муралу з обіймами, який зробив у Ризі латвійський художник. 

Зараз міська влада Риги розглядає можливість передачі Києву ще понад 30 автобусів.

Київ та Рига домовилися про подальшу співпрацю. Зокрема, про консультації з латвійськими фахівцями по генплану Києва, щодо збереження культурної спадщини. А латвійцям цікавий досвід Києва в цифровізації муніципального управління, впровадження системи відеоспостереження.

Поділитися:
Sivas masaj salonları Ordu masaj salonları Sakarya masaj salonları Manisa masaj salonları Mersin masaj salonları Trabzon masaj salonları Malatya masaj salonları Yozgat masaj salonları Çorum masaj salonları Tokat masaj salonları