Мер Києва Віталій Кличко продовжує проводити переговори з іноземними експертом із зовнішньої політики для підтримки нашої країни в боротьбі за свободу і незалежність. Адже весь демократичний світ має перемогти режим Путіна.

Друзі! Зустрівся з американським експертом із зовнішньої політики,

Президентом Національного фонду за демократію Деймоном Вілсоном. Він прибув в Україну, аби підтримати нашу країну в боротьбі за свободу і незалежність.

Пан Вілсон, до того, як приєднатися до Фонду, допоміг перетворити Атлантичну раду на провідний глобальний аналітичний центр як виконавчий віце-президент. Також обіймав посаду спеціального помічника президента та старшого директора з європейських справ у Раді національної безпеки США. Допомагаючи зробити Європу цілісною, вільною та мирною; забезпечити свободу через розширення НАТО – для стримування та протидії російській агресії.

Під час розмови я підкреслив: те, що чинить сьогодні Росія варварською війною, яку вона розв»язала, – це знищення української держави та геноцид українців. І ми повинні виграти цю війну. Весь демократичний світ має перемогти режим Путіна. Інакше він продовжить свою агресію проти Європи та НАТО.

Ми також повинні продовжувати розвиток України як демократичної держави, альтернативи російській диктатурі.

Поділитися:
Sivas masaj salonları Ordu masaj salonları Sakarya masaj salonları Manisa masaj salonları Mersin masaj salonları Trabzon masaj salonları Malatya masaj salonları Yozgat masaj salonları Çorum masaj salonları Tokat masaj salonları