Київ на вікенд – найкращий спосіб провести ваші вихідні

Чому Київ на вікенд – найкращий спосіб провести ваші вихідні?

  • Київ – ближче, ніж ви думаєте: в столицю можна швидко дістатися з будь-якого куточка України;
  • Київ – це комфортне місто: тут можна вибрати комфортний заклад розміщення на свій смак і бюджет;
  • Київ – це безпечне місто: в нас діє особлива відзнака #ПодорожуйБезпечно (Safe travels), що визначає дотримання протоколів запобігання поширенню інфекції COVID-19 представниками сфери гостинності;
  • Київ – це багата історико-культурна спадщина: 2000 пам’яток історії та архітектури, 100 музеїв та 33 театри;
  • Київ – чудове місце для шопінгу: близько 50 ТРЦ пропонують великий асортимент товарів і розваг;
  • Київ – це безліч можливостей Вашого дозвілля та відпочинку на будь-який смак! Місто дарує можливість пережити унікальний досвід, дізнатися багато нового про історію та культуру, насолодитися прогулянкою та скуштувати як кухні багатьох народів світу, так і давню українську кухню;
  • Secret place: в Києві кожен знайде те, що шукає!

 

Як дістатися: транспортне сполучення Києва з іншими містами України

Київ має надзвичайно зручну логістичну позицію – за допомогою різних видів транспортного сполучення до Києва легко дістатися з багатьох частин України, Євразії та світу. Транспортна інфраструктура Києва представлена 2 міжнародними аеропортами. Пасажиропотоки аеропортів «Бориспіль» і аеропорту «Київ ім. І. Сікорського» складають 6 млн пасажирів і 2 млн пасажирів на рік відповідно. Компанії SkyUP, Windrose, МоторСіч, МАУ пропонують внутрішні рейси по Україні (рейси: Київ – Миколаїв,  Київ – Херсон, Київ – Дніпро, Київ – Одеса, Київ – Харків, Київ – Львів, Київ – Запоріжжя, Київ –  Чернівці, Київ – Івано-Франківськ)

Дістатися до Києва зручно також за допомогою залізничного та автомобільного транспорту. В Києві є 2 залізничні вокзали (річний пасажиропотік – 23 млн пасажирів на рік) та мережа автовокзалів (https://booking.uz.gov.ua/).

 

Міський транспорт Києва

Дістатися від аеропорту «Бориспіль» до Києва можна на комфортабельній електричці або на таксі. Київ має розгалужену систему муніципального транспорту, що включає метрополітен, швидкісний трамвай, міську електричку, трамваї, тролейбуси, автобуси (https://kpt.kyiv.ua/). Також до послуг пасажирів різноманітні служби таксі, в тому числі й міжнародні мережі.

 

Де зупинитися? (заклади розміщення)

В Києві гостей радо приймають понад 180 готелів на більш ніж 10 тис. місць, з них – 6 п’ятизіркових. В Києві представлені більш ніж 10 міжнародних готельних мереж, високий рівень якості обслуговування в яких відомий в усьому світі. Також наявні близько 100 хостелів, однак їх діяльність не врегульована (https://kyivcitytravel.com.ua/de-zupynytysya/).

 

Київ – безпечне місто

Міська влада Києва приділяє велику увагу запобіганню розповсюдженню вірусу COVID-19. В Києві найвищий показник тестування, відповідальне ставлення до носіння засобів індивідуального захисту та забезпечення антисептиками. Для забезпечення швидкого виявлення інфекції та її лікування у Києві біологічні матеріали пацієнтів досліджують державні медичні установи, а також приватні лабораторії та клініки. В  кожному районі міста є можливість здати тест на наявність вірусу COVID-19 в державній медичній установі чи приватній клініці та отримати результати в межах 24 годин (https://kyivcitytravel.com.ua/covid-19/).

Safe travels: задля ефективного пом’якшення наслідків пандемії COVID-19 Національна туристична організація України (НТОУ) в партнерстві з WTTC (World Travel & Tourism Council) запровадили особливу відзнаку #ПодорожуйБезпечно (Safe travels), що визначає дотримання протоколів запобігання поширенню інфекції COVID-19 представниками сфери гостинності.

 

Дозвілля та культурна програма

Гарною ідеєю для проведення часу в Києві є прогулянки-екскурсії столицею України.

Описи туристичних маршрутів по місту Київ наведено нижче.

У своєму арсеналі ми маємо безліч екскурсій, на будь-який смак та вподобання. Для тих, хто вперше у столиці (https://kyivcitytravel.com.ua/demo/ynsbik/), є відразу декілька екскурсій, які познайомлять Вас ближче із містом. Прогулянка найвідомішими вуличками та місцями Києва миттєво занурить у атмосферу міста та її неповторний шарм.

Київ – це місто контрастів, багатоаспектне. Тут кожен може знайти щось для себе. Відповідно до цього різноманіття є різні екскурсії, які в повній мірі відобразять всю багатогранність столиці. Вас цікавить спорт? Чи Ви поціновувач мистецтва? Або ж можливо природа для Вас є на першому місці? Містичне є вашим гостем у житті? Є бажання скуштувати щось новеньке? Будьте впевнені – Києву є чим Вас здивувати і завжди готовий запропонувати щось нове (https://kyivcitytravel.com.ua/tematychni-ekskursiyi-po-mistu/)! Концепція “Дев’ять Я” (https://kyivcitytravel.com.ua/demo/ynsbik/), за якою розвивається туризм у столиці, якнайкраще відображає різноманітність нашого міста!

Подорожуєте з дітьми? Наші прогулянки Пейзажною алеєю та мандрівка у Місто Мрій не залишить вашу дитину байдужою. Ми акцентуємо увагу на дитячому туризмі (https://kyivcitytravel.com.ua/dytyachyj-turyzm/)і робимо кроки у розвитку цього виду для наймолодших відвідувачів!

Окремо хочемо виділити гастрономічну діяльність у Києві. Стрімко набирає популярності фуд-туризм (https://kyivcitytravel.com.ua/food-tourism/) у столиці – пропонуються турфірмами тури по цікавим гастрономічним атракціям столиці у супроводі харизматичних гідів. Зокрема, смачні екскурсії супроводжуються й переможцями гастрономічної премії Kyiv Food Travel Awards – 2021.

Також хочемо зазначити, що в нашому наборі також є екскурсії, які пристосовані для людей з обмеженими можливостями. Ми робимо все, щоб наша столиця була доступною для кожного!

Якщо ж Ви – VIP-клієнт, то маємо для вас спеціальну пропозицію. Політ над Києвом та його околицями, навчальний політ та фотосесія на аеродромі запам’ятаються у вашій пам’яті надовго яскравими емоціями.

 

А Ви вже придбали квитки до Києва?