Kyiv City Travel
Слідуючи найкращим європейським традиціям, Київ пропонує туристам безкоштовні пішохідні екскурсії по місту. Для тих, хто вперше приїздить до Києва, цей тур стане чудовою можливістю познайомитися зі столицею, скласти своє перше враження та зорієнтуватися, як спланувати подальший відпочинок.

Kyiv City Travel, а саме так називаються екскурсії, розпочинаються щосуботи та щонеділі о 10:00. Приєднатися до туру запрошуються не лише іноземці. По суботах тур проводиться українською, який більш орієнтований на гостей з інших міст, або киян, які хочуть дізнатися щось нове про своє місто. Англомовні туристи можуть розраховувати на тур англійською щонеділі.

Розпочинається екскурсія від КМДА, далі слідує Хрещатиком до пішохідно-велосипедного мосту, що пролягає через парк Володимирська гірка. Помилувавшись видом на Дніпро, екскурсійна група спускається до Алеї художників, потім завертає до Пейзажної алеї і завершується на Андріївському узвозі.

Пішохідна екскурсія розрахована на дві, дві з половиною години, абсолютно безкоштовна, хоча гід буде радий чайовим.

За більш детальною інформацією просимо звертатися за телефоном: +38 044 599 94 93.

 

У зв’язку з карантином, кількість місць обмежена до 10.
Просимо не засмучуватися, якщо ви не встигли записатися на екскурсію!
❗Правила запису на екскурсію: 

  • кожнен четвер ми публікуємо пост-анонс на сторінці Управління туризму та промоцій КМДА за посиланням: https://www.facebook.com/kyivtourism/;
  • одночасно з цим ми активуємо кнопки запису на нашому туристичному порталі.

❗Кнопки запису доступні:

  • для запису на екскурсію українською мовою на суботу;
  • для запису на екскурсію англійською мовою на неділю;
  • поки не запишуться 10 осіб, після цього кнопки будуть не активними до наступного анонсу у четвер.