Голосування за найкращий логотип

З приводу презентації нового київського гастрономічного продукту “KYIV PIE” від Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради спільно з представниками всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму та асоціацією шеф-кухарів України оголошуємо голосування за найкращий логотип.

Ви можете стати учасниками та зробити свій внесок у продукт, що буде презентувати нашу столицю серед туристів та жителів Києва.

Тож пропонуємо вам віддати свій голос за один з п’яти варіантів:

1. Сонце над Дніпром 
Така концепція була обрана через те, що Київ стоїть на Дніпрі. Ця річка є однією з візитівок столиці. А сонце - це, по-перше, форма самого пирога, та, по-друге, символ нашої країни загалом, але все одно впевнено підіймається та йде уперед. 
2. Старослов'янська в'язь
Орнамент зроблений на основі символів плодючості та сили, що використовувалися за часів Київської Русі у розписі елементів побуту. 

3. Об'єднання сучасності й традицій.
Окрім декоративних елементів, що викликають асоціації з трипільською культурою, у логотипі використаний сучасний шрифт. Така концепція обрана для зображення ідеї, що у Києві поєднуються традиції та сучасні технології та розвиток. 

4. Українське жито 
Жито з давніх часів було одним з символів нашого міста та країни загалом. Об'єднання зображення жита з округлими лініями викликає асоціації з формою самого пирога та сонця. 

5. Колос Мінімалістичне зображення підкреслює зв'язок колоса з історією нашої країни та ідею зробити офіційним гастрономічним продуктом міста саме хлібобулочний виріб

This poll is no longer accepting votes

Обери свій варіант:
Поділитися:

2 коментарі

 • Жито чи сонце: у столиці вибирають логотип для гастрономічної новинки Kyiv Pie

  […] та віддати свій голос за один з п’яти варіантів на сайті Управління туризму […]

  • Киевлянам предложили выбрать логотип гастрономического продукта «KYIV PIE» — COK.in.UA

   […] сообщает портал Kyivcitytravel, для того чтобы поучаствовать в голосовании, нужно […]

   Sivas masaj salonları Ordu masaj salonları Sakarya masaj salonları Manisa masaj salonları Mersin masaj salonları Trabzon masaj salonları Malatya masaj salonları Yozgat masaj salonları Çorum masaj salonları Tokat masaj salonları