Світ Велетнів

Ми потривожили їх спокій. Тепер велетні вирішили не ховатися. Вони прийдуть 3-го вересня в Голосіївський парк, щоб поділитися своєю історією. Приготуйтеся зануритися до справжнього світу магії та пригод на унікальній виставці “Світ велетнів”. Емоції від побаченого вразять мільйони сердець!

Історії про велетнів оживають

Ми часто не помічаємо дива навколо. Але на виставці “Світ велетнів” все буде по-іншому. Адже її головними персонажами стануть добрі та злі велетні, казкові персонажі Легенди про долину туманів і бунтівника Гроджута. Відвідувачі зможуть побачити історію Королівства Велетнів, розказану різними героями. Свої версії та думки висловлять добрий друїд Мірольд, лісник Тідрас, правитель Гудурунд, заколотники Джунг і Жрунг. Ви готові дізнатися всю правду?

Фігури на виставці вразять своєю продуманістю і габаритами. Деякі з них сягають висоти в 8 метрів – поруч можна відчути всю велич казкових велетнів. Купуйте квитки на всю сім’ю і сміливіше вирушайте подивитися на “Світ велетнів”.

Унікальна виставка в Голосіївському парку

Організатори стверджують, що у виставки немає аналогів як в Україні, так і в цілому світі. На відвідувачів чекає понад 30 гігантських композицій, які можуть “оживати”, рухатися і навіть спілкуватися з відвідувачами. Це дозволить кожному гостю стати частиною чарівного світу, сповненого пригод і таємничих створінь.

Виставка організована в Голосіївському парку, що став однією з головних локацій киян і гостей столиці для прогулянок і активного відпочинку. Це гідні масштаби для чарівного Королівства. Поспішайте першими побачити велетнів. Вони вже близько…

 • 00

  дні

 • 00

  годин

 • 00

  хвилин

 • 00

  секудн

Дата

Жов 18 2021 - Гру 15 2021

Час

10:00 am - 8:00 pm

Вартість

150.00₴

Більше Інформації

Читати далі
Читати далі