Версія сайту для слабозорих Топ 5 осінніх парків столиці – kyivcitytravel.com.ua
kyivcitytravel.com.ua

Топ 5 осінніх парків столиці

  • Парк «Володимирська гірка». Ще в минулих століттях це був один з найкрасивіших парків міста. Посеред парку, який є зразком садово-паркового мистецтва височіє пам’ятник князю Володимиру. Саме з цього місця відкривається дивовижна панорама на Дніпро та Лівий берег. Унікальними в парку є чавунний фонтан з рибками та Кокорівська альтанка, які є витворами архітектурного мистецтва.
  • Парк «Наталка». В Оболонському районі розтягнувся вдовж берега Дніпра парк «Наталка». Це величезний парк, який займає майже 25 га. Його назва походить від однойменного урочища, яке знаходиться на території парку. Прикрасами парку є не лише витвори садово-паркового мистецтва, але й неймовірні краєвиди на Дніпро.
  • Парк «Партизанська слава» – це ландшафтний парк, в якому п’ять типів садово-паркових ландшафтів переплітаються між собою поміж трьох мальовничих озер.
  • Маріїнський парк спланований в пейзажному стилі, займає 8,9 га. Парк дуже затишний, тінистий, бо тут ростуть старі липи, клени та каштани. В Маріїнському парку ще в 1900 році з’явився великий чавунний фонтан, що й досі є однією з його прикрас.
  • Лісопарк «Совки» огороджений лісосмугою від шуму міста, є чудовим місцем для відпочинку. Більшість дерев тут хвойні, тож тут як ніде можна відчути насичений ароматами сосен.
Share:

Зв'яжись з нами

Підпишись на e-mail розсилку, чи обернись до нас с запитанням

Ми на зв’язку

Контакти

Номер телефону
e-mail
Sivas masaj salonları Ordu masaj salonları Sakarya masaj salonları Manisa masaj salonları Mersin masaj salonları Trabzon masaj salonları Malatya masaj salonları Yozgat masaj salonları Çorum masaj salonları Tokat masaj salonları