$ 27.97 UAH
€ 33.52 UAH

МІСТО, ДЕ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ

null

Де зупинитися?

Де зупинитися?

-Готелі
-Апартаменти
-Хостели

null

Забронювати послугу

Забронювати послугу

-Free tours
-Лекції з дегустаціями
-Кінотуризм

null

Що купити?

Що купити?

-Подарунки
-Гастросувеніри
-Друкована продукція

null

Де поїсти?

Де поїсти?

-Ресторани
-Кав`ярні
-Фастфуди

null

Що подивитися?

Що подивитися?

-Велосипедно-пішохідний міст
-Зоопарк
-Храми та святині

null

Місто з турботою про людей

-Соціальні проєкти

-Інклюзивні проєкти

null

Як дістатися?

Як дістатися?

-Авіасполучення
-Залізничне сполучення
-Громадський транспорт
-Таксі

null

Що нового?

Що нового?

-Музичні фестивалі
-Спортивні заходи
-Культурні заходи

null

Що подивитися під Києвом?

Що подивитися під Києвом?

-По області
-За межі області

Київ — серед найбільших і найдавніших міст Європи. Його півторатисячолітня історія овіяна міфами та легендами. Заснований Київ на схилах Дніпра, однієї з наймогутніших водних артерій у Східній Європі. Саме тут постала велична держава середньовіччя — Київська Русь, що пролягла від Балтійського моря до Чорного. Нині у столиці України мешкає понад 3 мільйони осіб.

Київ — місто з унікальним ландшафтом, багатьма парками, ботанічними садами та музеєм просто неба. Тут можна побачити поруч будівлі візантійського стилю, українського бароко, класицизму та модерну. В нашій столиці історія та сучасність співіснують, переплітаються і створюють неповторну, суто київську атмосферу.

Київ — визначний центр православ’я, до його лаври та інших монастирів, соборів і церков прямують прочани з усіх усюд. Охрещене в 988 році, місто зберігає передання про апостола Андрія Первозванного, який благословив ці землі. Окрім православних, у місті є великі громади католиків, греко-католиків, протестантів різних течій, а також мусульман та іудеїв.

Київ — сучасний і комфортний для життя мегаполіс. Це динамічне, гостинне, різнобарвне та відкрите європейське місто з розвиненою інфраструктурою, до якого приїздять здобувати освіту, вести бізнес і втілювати в життя свої мрії.

НОВИНИ