МІСТО, ДЕ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ

k

Київ — серед найбільших і найдавніших міст Європи. Його півторатисячолітня історія овіяна міфами та легендами. Заснований Київ на схилах Дніпра, однієї з наймогутніших водних артерій у Східній Європі. Саме тут постала велична держава середньовіччя — Київська Русь, що пролягла від Балтійського моря до Чорного. Нині у столиці України мешкає понад 3 мільйони осіб.

y

Київ — місто з унікальним ландшафтом, багатьма парками, ботанічними садами та музеєм просто неба. Тут можна побачити поруч будівлі візантійського стилю, українського бароко, класицизму та модерну. В нашій столиці історія та сучасність співіснують, переплітаються і створюють неповторну, суто київську атмосферу.

i

Київ — визначний центр православ’я, до його лаври та інших монастирів, соборів і церков прямують прочани з усіх усюд. Охрещене в 988 році, місто зберігає передання про апостола Андрія Первозванного, який благословив ці землі. Окрім православних, у місті є великі громади католиків, греко-католиків, протестантів різних течій, а також мусульман та іудеїв.

v

Київ — сучасний і комфортний для життя мегаполіс. Це динамічне, гостинне, різнобарвне та відкрите європейське місто з розвиненою інфраструктурою, до якого приїздять здобувати освіту, вести бізнес і втілювати в життя свої мрії.

НОВИНИ