Версія сайту для слабозорих Covid-19 (12.10.2020) – kyivcitytravel.com.ua
kyivcitytravel.com.ua

Covid-19 (12.10.2020)

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, посилаючись на Центр громадського здоров’я, станом на 12 жовтня за добу в Україні було зафіксовано 4.420 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Загальний рівень захворюваності зростає, зокрема в певних містах. Так,  в сумах введений «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Нове карантинне зонування набуває чинності з 00:00 годин 12 жовтня. Тож у місті обмежено посадку пасажирів у всі види транспортного сполучення, заклади освіти переходять на дистанційну форму навчання, або на черговий режим. Щодо заборони на «приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення», то даний пункт буде розглядатися на позачерговому засіданні, яке, за словами міського голови, відбудеться в понеділок, 12 жовтня.

У зв’язку з посиленням карантину, представники малого та середнього бізнесу Сум звернулися до міської влади з пропозицією пошуку компромісу у застосуванні посилення карантинних обмежень та дати можливість працювати з дотриманням жорстких санітарних норм.

Share:

Зв'яжись з нами

Підпишись на e-mail розсилку, чи обернись до нас с запитанням

Ми на зв’язку

Контакти

Номер телефону
e-mail