Версія сайту для слабозорих Covid-19 (07.09.2020) – kyivcitytravel.com.ua
kyivcitytravel.com.ua

Covid-19 (07.09.2020)

За даними Центру громадського здоров’я, станом 7 вересня в Україні зафіксовано 2.174 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Це дані з усієї країни за виключенням окупованих територій. Наразі за увесь період епідемії виявлено 72.585 активних хворих на COVID-19.
В червону зону на сьогодні входять райони з Одеської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Чернігівської, Харківської областей.
В’їзд на територію України для іноземців заборонений до кінця місяця. Для українців, які повертаються додому з країн з високим рівнем захворюваності, підлягають самоізоляції також мають встановити та активувати мобільний додаток «Дій вдома». Цей додаток допомагає контролювати, чи людина дійсно дотримується самоізоляції. У разі неможливості встановлення такого додатка особа підлягає обсервації.

Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з перетином державного кордону (яка прибула з держави або є громадянином (підданим) держави зі значним поширенням COVID-19) припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину. З метою уникнення непорозумінь та проблемних ситуацій, МОЗ рекомендує ознайомитися з алгоритмом припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон, доки не завершилася пандемія.

Share:

Зв'яжись з нами

Підпишись на e-mail розсилку, чи обернись до нас с запитанням

Ми на зв’язку

Контакти

Номер телефону
e-mail