Версія сайту для слабозорих Covid-19 (05.10.2020) – kyivcitytravel.com.ua
kyivcitytravel.com.ua

Covid-19 (05.10.2020)

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, станом на 5 жовтня в Україні зафіксовано 3.774 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
Від сьогодні «червоний» рівень епідбезпеки діятиме у 2 адміністративних одиницях. Збережеться «червоний» рівень в Тернополі. Другим районом з таким же рівнем епідеміологічної небезпеки став Канів Черкаської області.

Як повідомляється на сайті МОЗ, Канів потрапив до «червоного» рівня у зв’язку з тим, що у місті зафіксовано найвищий рівень захворюваності – 671 випадок на 100 тисяч населення, при загальнонаціональному рівні у 123 випадки.
До «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки віднесено 126 адміністративних одиниць, що на 15 більше, ніж минулого тижня, в тому числі 12 обласних центрів — Вінниця, Луцьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький, Харків, Чернівці.
«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки, за словами головного санітарного лікаря, буде встановлено у 274 адміністративних одиницях, що на 15 більше, ніж тижнем раніше, в тому числі він продовжуватиме діяти в місті Києві. До «зеленого» рівня віднесено 215 адміністративних одиниць.
Засідання Центральної комісії ТЕБ та НС проводяться кожен тиждень, де проводиться аналіз ситуації в країні щодо епідеміологічної небезпеки, за результатами якого визначаються рівні розповсюдження коронавірусу.

Share:

Зв'яжись з нами

Підпишись на e-mail розсилку, чи обернись до нас с запитанням

Ми на зв’язку

Контакти

Номер телефону
e-mail