З вчорашнього дня мешканці міста-побратима Рейк`явік зможуть відвідати сквер «Київ» (англійською мовою – Kyiv Square), про це повідомляє Embassy of Ukraine in the Republic of Finland and Iceland.

Дякуємо місту Рейк’явік за підтримку та за солідарність з українським народом! А також висловлюємо слова вдячності за сприяння відкриття скверу «Київ» Послу України у Фінляндії та Ісландії Ользі Дібровій.

🇫🇮🤝🇺🇦 Варто відмітити те, що ми завжди відчуваємо підтримку Посольства України у Фінляндії та Ісландії. Завдяки Посольству, під час візиту до міста Гельсінкі, організовано промоцію столиці та влаштовано «Дні Києва». Представники Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації провели продуктивну зустріч з фінською стороною, де обговорили спільну співпрацю в туристичній сфері: крос-промоцію між містами, воркшопи для обміну досвідом та ін.

👉Після завершення воєнного стану, коли відновиться авіасполучення, ми продовжимо наше співробітництво та будемо активно промотувати Київ як один із пріоритетних напрямків подорожей та туризму. Адже сьогодні ми можемо говорити про Київ не тільки як старовинне та сучасне місто з туристичним и атракціями, але й як #Київ_незламний – столиця сильних та мужніх людей, які допомогли вистояти під час воєнних дій.

До перемоги разом!✊💙💛

Поділитися:
Sivas masaj salonları Ordu masaj salonları Sakarya masaj salonları Manisa masaj salonları Mersin masaj salonları Trabzon masaj salonları Malatya masaj salonları Yozgat masaj salonları Çorum masaj salonları Tokat masaj salonları